| Osa numero | HT-920B-10-HT-TOOL-OLIVE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Työkalun tyyppi | Compressed Air Nitrogen Heater, Bench Top |
| Lisävarustetyyppi | - |
| Lämpötila-alue | 550°F ~ 920°F (290°C ~ 495°C) |
| Jännite | 230V |
| nykyinen | 3.5A |
| Teho - Nimetty | - |
| sisältää | Heater, Manual, Reflector Nozzles, Spare Heating Element, Thermocouple |
| Käytettäväksi / Liittyvien tuotteiden kanssa | - |
| Yhteensopivat työkalut | - |
| ominaisuudet | - |
| Hyväksyntämerkit | - |
| Hyväksytyt maat | - |
| Suutin avautuu | - |
| Ilmavirta | - |
| Väri | Olive Drab |
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: COMP AIR NITRO HEATER YEL 230V
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: COMP AIR NITRO HEATER OLV 230V
Varastossa: 0