| Osa numero | GDH02STR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.091" (2.30mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.050" (1.27mm), Half |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Tape Seal |
Valmistaja: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Varastossa: 0