| Osa numero | GDB04 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 25mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Rocker |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.169" (4.30mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Tape Seal |
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED OSLON SSL150 BLUE 455NM SMD
Varastossa: 4200
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED DURIS S 5 BLUE 450NM 2SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED OSLON SSL120 BLUE 455NM SMD
Varastossa: 1200
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED OSLON SSL80 BLUE 455NM SMD
Varastossa: 1200
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED DURIS P5 LM 450NM
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED DURIS P5 LM 450NM
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED OSLON SSL80 BLUE 2SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED OSLON DEEP BLUE SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: OSRAM Opto Semiconductors Inc.
Kuvaus: LED DURIS S 5 BLUE 453NM 2SMD
Varastossa: 0