| Osa numero | DP86-005D |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Paineen tyyppi | Differential |
| Käyttöpaine | 5 PSI (34.47 kPa) |
| Tulostyyppi | Wheatstone Bridge |
| ulostulo | 0 mV ~ 97.5 mV (5V) |
| tarkkuus | ±0.2% |
| Jännitteensyöttö | 5 V ~ 9.5 V |
| Portin koko | - |
| Portti tyyli | No Port |
| ominaisuudet | - |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| Suurin paine | 15 PSI (103.42 kPa) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | Module |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: 3M
Kuvaus: STRCTRL PLSTC ADH BLUE 45ML DUO
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: STRUCTURAL PLSTC ADH BLUE 45ML
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: STRUCTURAL PLSTC ADH BLUE 490ML
Varastossa: 0