| Osa numero | ADP10 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 10 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Piano |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.294" (7.47mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Amphenol LTW
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD SOLDER
Varastossa: 99
Valmistaja: Amphenol LTW
Kuvaus: CONN PLUG MALE 3POS GOLD SOLDER
Varastossa: 100
Valmistaja: Amphenol LTW
Kuvaus: CONN PLUG MALE 3POS GOLD SOLDER
Varastossa: 100
Valmistaja: US-Lasers Inc.
Kuvaus: ADAPTR F/LASER W/RET RNG 5.6-9MM
Varastossa: 11
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HOLDNG FIXTURE
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: TRIMR TWISTD PR
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: TRIMMER TWISTD PR
Varastossa: 0