| Osa numero | ADP04SA |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Piano |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.301" (7.65mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
| Lopetustyyli | J Lead |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Delta Electronics
Kuvaus: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 25W
Varastossa: 831