| Osa numero | 827872-9 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Header |
| Yhteystyyppi | Male Pin |
| Pitch - Mating | 0.200" (5.08mm) |
| Tyyli | Board to Board or Cable |
| peittänyt | Unshrouded |
| Sijoitusten määrä | 9 |
| Ladatut paikat | All |
| Rivien määrä | 1 |
| Riviväli - Mating | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Push-Pull |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.642" (16.31mm) |
| Yhteyden pituus - Post | 0.134" (3.40mm) |
| Yleinen kosketuspituus | 0.893" (22.70mm) |
| Eristyskorkeus | 0.118" (3.00mm) |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 31.5µin (0.80µm) |
| Ota yhteys - Post | Tin |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Eristysmateriaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Suojaus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | Green |
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN, SPRING LOADED HEADER
Varastossa: 690
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN, SPRING LOADED HEADER
Varastossa: 589
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN, SPRING LOADED HEADER
Varastossa: 273
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN, SPRING LOADED HEADER
Varastossa: 1885
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN HEADER DOUBLE 4POS .302"
Varastossa: 1795