| Osa numero | 7BCF6R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Three Phase (Delta) |
| kokoonpano | Two Stage |
| Jännite - Nimellinen DC | - |
| Jännite - Nimellisjännite AC | - |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) | 277V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta) | 480V |
| nykyinen | 7A |
| Taajuus - käyttö | 50/60Hz |
| Sovellukset | General Purpose |
| hyväksynnät | CSA, UR, VDE |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 50°C |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Lopetustyyli | Threaded Post (M5) |
| induktanssi | 2.43mH |
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 11.2896MHZ 12PF SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Varastossa: 1000
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 11.0592MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
Varastossa: 0