| Osa numero | 6ESRF-3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Female Sockets |
| Nykyinen - IEC | 15A |
| Jännite - IEC | 250VAC |
| Nykyinen - UL | 10A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Unfiltered - Commercial |
| Sulake | No |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| päättyminen | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | - |
| ominaisuudet | - |
| Sulakepidike, laatikko | - |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 32.26mm x 24.76mm |
| Paneelin paksuus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, UL, VDE |