| Osa numero | 6EDL1SCM |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades - Module |
| Nykyinen - IEC | 4A |
| Jännite - IEC | 120/250VAC |
| Nykyinen - UL | 4A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Sulake | Yes |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| päättyminen | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | Switch On-Off |
| ominaisuudet | - |
| Sulakepidike, laatikko | Fuse Holder, Twin Fused |
| Panel Cutout -mitat | Variable Size |
| Paneelin paksuus | 0.031" ~ 0.126" (0.79mm ~ 3.20mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, SEMKO, SEV, UL, VDE |
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 28DSO
Varastossa: 1000
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC GATE DVR 3-PH 600V DIE
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC GATE DVR 3-PH 600V DIE
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC GATE DVR 3-PH 600V DIE
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC GATE DRVR DSO28
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC GATE DRVR 600V 3PHASE 28TSSOP
Varastossa: 0