| Osa numero | 643237-1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Header |
| Yhteystyyppi | Female Socket |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| Sijoitusten määrä | 8 |
| Ladatut paikat | All |
| Pitch - Mating | 0.250" (6.35mm) |
| Rivien määrä | 1 |
| Riviväli - Mating | - |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Locking Ramp |
| Yhteys Maali - Mating | Tin |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Eristysväri | Natural |
| Eristyskorkeus | 0.360" (9.14mm) |
| Yhteyden pituus - Post | 0.160" (4.06mm) |
| Käyttölämpötila | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-2 |
| Ota yhteys - Post | Tin |
| Mated Stacking Heights | - |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | Mounting Flange |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 12COND 18AWG 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 12COND 18AWG 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: LMB Heeger Inc.
Kuvaus: CHASSIS ALUM UNPAINTED 6"L X 4"W
Varastossa: 18