| Osa numero | 60809-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Single Post |
| Terminaalityyli | Flanged |
| Pin koko - yläpuolella laippa | 0.058" (1.47mm) Dia |
| Pin koko - alla laippa | - |
| Pituus - yläpuolella laippa | 0.160" (4.06mm) |
| Pituus - alla laippa | 0.150" (3.81mm) |
| Kokonaispituus | 0.380" (9.65mm) |
| Laipan halkaisija | 0.090" (2.29mm) |
| Asennusreiän halkaisija | 0.058" ~ 0.062" (1.47mm ~ 1.57mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | Press-Fit |
| Eristys | Non-Insulated |
| Hallituksen paksuus | 0.062" ~ 0.093" (1.57mm ~ 2.36mm) |
| Yhteysmateriaali | Phosphor Bronze |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Yhteyden viimeistelypaksuus | 30µin (0.76µm) |