| Osa numero | 5451492001 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Tubing, Semi Rigid |
| Kutistussuhde | 2 to 1 |
| Pituus | 1000.0' (304.8m) |
| Sisähalkaisija - Toimitetaan | 0.063" (1.60mm) |
| Sisähalkaisija - palautunut | 0.031" (0.79mm) |
| Palautettu seinämänpaksuus | 0.010" (0.25mm) |
| materiaali | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| ominaisuudet | Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Cut-Through Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant |
| Väri | Black |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C |
| Kutistumislämpötila | 175°C |
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE PTFE GLASS CLOTH 1/2"X 36YD
Varastossa: 0