| Osa numero | 5450102011 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Tubing, Semi Rigid |
| Kutistussuhde | 2 to 1 |
| Pituus | 4.00' (1.22m) |
| Sisähalkaisija - Toimitetaan | 1.000" (25.40mm) |
| Sisähalkaisija - palautunut | 0.500" (12.70mm) |
| Palautettu seinämänpaksuus | 0.019" (0.48mm) |
| materiaali | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| ominaisuudet | Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Cut-Through Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant |
| Väri | Clear |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C |
| Kutistumislämpötila | 175°C |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 14AWG SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 14AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 14AWG SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 14AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 14AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 14AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 14AWG SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 14AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 14AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 12COND 14AWG SHLD 500'
Varastossa: 0