| Osa numero | 53809-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 6 Stud |
| Paksuus | 0.023" (0.58mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.281" (7.14mm) |
| Kokonaispituus | 0.779" (19.79mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 20-24 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Natural, White Stripe |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin-Lead |
Valmistaja: Conxall/Switchcraft
Kuvaus: CONN RCPT 4POS INLINE PIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Conxall/Switchcraft
Kuvaus: CONN RCPT 4POS INLINE PIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Conxall/Switchcraft
Kuvaus: CONN RCPT 4POS INLINE PIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Conxall/Switchcraft
Kuvaus: CONN RCPT 4POS INLINE PIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Conxall/Switchcraft
Kuvaus: CONN RCPT 4POS INLINE PIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Conxall/Switchcraft
Kuvaus: CONN RCPT 4POS INLINE PIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Conxall/Switchcraft
Kuvaus: CONN RCPT 4POS INLINE PIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Conxall/Switchcraft
Kuvaus: CONN RCPT 4POS INLINE PIN
Varastossa: 0