| Osa numero | 52289 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | D-Shaped |
| Stud / Tab Size | 1/2 Stud |
| Paksuus | 0.070" (1.78mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.875" (22.23mm) |
| Kokonaispituus | 2.478" (62.94mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 1/0 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Blue |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0