| Osa numero | 52265 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 10 Stud |
| Paksuus | 0.045" (1.14mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.468" (11.89mm) |
| Kokonaispituus | 1.719" (43.66mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 6 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Blue |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0