| Osa numero | 52263 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 10 Stud |
| Paksuus | 0.040" (1.02mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.431" (10.95mm) |
| Kokonaispituus | 1.556" (39.52mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | Red |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0
Valmistaja: API Technologies Corp
Kuvaus: FILTER LC(PI) 2500PF-5200PF CHAS
Varastossa: 0