| Osa numero | 50865 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tail tyyppi | No Tail |
| päättyminen | Solder |
| Kokonaispituus | 0.260" (6.60mm) |
| Hyväksyy Pin Diameter | 0.034" ~ 0.041" (0.86mm ~ 1.04mm) |
| Asennusreiän halkaisija | 0.072" (1.83mm) |
| Pinnireiän halkaisija | - |
| Laipan halkaisija | 0.089" (2.26mm) |
| Rungon halkaisija | - |
| Socket Depth | 0.247" (6.27mm) |
| Yhteysmateriaali | Beryllium Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Yhteyden viimeistelypaksuus | 30µin (0.76µm) |