| Osa numero | 50864 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tail tyyppi | No Tail |
| päättyminen | Solder |
| Kokonaispituus | 0.257" (6.53mm) |
| Hyväksyy Pin Diameter | 0.026" ~ 0.033" (0.66mm ~ 0.84mm) |
| Asennusreiän halkaisija | 0.062" ~ 0.063" (1.57mm ~ 1.60mm) |
| Pinnireiän halkaisija | - |
| Laipan halkaisija | 0.080" (2.03mm) |
| Rungon halkaisija | - |
| Socket Depth | 0.244" (6.20mm) |
| Yhteysmateriaali | Beryllium Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Yhteyden viimeistelypaksuus | 30µin (0.76µm) |