| Osa numero | 50845 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 6 Stud |
| Paksuus | 0.039" (0.99mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.375" (9.53mm) |
| Kokonaispituus | 1.083" (27.51mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | High Temperature, Serrated Termination |
| Väri | Black |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Nickel |