| Osa numero | 50844 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 4 Stud |
| Paksuus | 0.039" (0.99mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.281" (7.14mm) |
| Kokonaispituus | 0.937" (23.80mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | Black |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Nickel |