| Osa numero | 50840 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 8 Stud |
| Paksuus | 0.031" (0.79mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.343" (8.71mm) |
| Kokonaispituus | 0.859" (21.82mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | High Temperature, Serrated Termination |
| Väri | White |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Nickel |