| Osa numero | 50835 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 6 Stud |
| Paksuus | 0.031" (0.79mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.281" (7.14mm) |
| Kokonaispituus | 0.797" (20.24mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 16-18 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | High Temperature, Serrated Termination |
| Väri | Orange |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Nickel |