| Osa numero | 50832 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 8 Stud |
| Paksuus | 0.023" (0.58mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.312" (7.92mm) |
| Kokonaispituus | 0.840" (21.34mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 20-22 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | High Temperature, Serrated Termination |
| Väri | Green |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Nickel |