| Osa numero | 4EDL1SC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades - Module |
| Nykyinen - IEC | 4A |
| Jännite - IEC | 120/250VAC |
| Nykyinen - UL | 4A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Sulake | Yes |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| päättyminen | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | - |
| ominaisuudet | - |
| Sulakepidike, laatikko | Fuse Holder |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 28.50mm x 55.91mm |
| Paneelin paksuus | 0.031" ~ 0.126" (0.79mm ~ 3.20mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, SEMKO, SEV, UL, VDE |