| Osa numero | 487544-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Flat Flex tyyppi | FFC |
| Liittimen tyyppi | Housing for Female Contacts |
| Sijoitusten määrä | 5 |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | 0.050" (1.27mm) |
| FFC, FCB Paksuus | 0.05-0.08mm |
| Lukitusominaisuus | Detent Lock |
| Jännitearvot | 100V |
| Asennusmateriaali | Polyester |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |