| Osa numero | 487526-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Flat Flex tyyppi | FFC |
| Liittimen tyyppi | Housing for Female Contacts |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | 0.100" (2.54mm) |
| FFC, FCB Paksuus | 0.05-0.13mm |
| Lukitusominaisuus | Latch Lock |
| Jännitearvot | 300V |
| Asennusmateriaali | Thermoplastic |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 105°C |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |