| Osa numero | 4525DO-SS5AI005GP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Paineen tyyppi | Vented Gauge |
| Käyttöpaine | 5 PSI (34.47 kPa) |
| Tulostyyppi | I²C |
| ulostulo | 14 b |
| tarkkuus | ±0.25% |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Portin koko | Male - 0.14" (3.56mm) Tube |
| Portti tyyli | Barbed |
| ominaisuudet | Temperature Compensated |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Suurin paine | 20 PSI (137.9 kPa) |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 105°C |
| Pakkaus / kotelo | 8-DIP Module |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS ABSOLUTE 15PSI 8DIP
Varastossa: 99
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR DIFF PRESS 1PSI 8DIP PCB
Varastossa: 500
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR GAUGE PRESS 5PSI 8DIP PCB
Varastossa: 31