| Osa numero | 4515DO-SS5AI005GP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Paineen tyyppi | Vented Gauge |
| Käyttöpaine | 0.18 PSI (1.25 kPa) |
| Tulostyyppi | I²C |
| ulostulo | 14 b |
| tarkkuus | ±0.25% |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Portin koko | Male - 0.14" (3.56mm) Tube |
| Portti tyyli | Barbed |
| ominaisuudet | Temperature Compensated |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Suurin paine | 10 PSI (68.95 kPa) |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 8-DIP Module |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS GAUGE
Varastossa: 85
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS GAUGE
Varastossa: 34
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS GAUGE
Varastossa: 262
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS GAUGE
Varastossa: 26
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 1.08PSI 8DIP
Varastossa: 25
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS GAUGE
Varastossa: 25
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS GAUGE
Varastossa: 22
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS GAUGE
Varastossa: 22
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS GAUGE 5" H2O 8DIP
Varastossa: 18
Valmistaja: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: SENSOR PRESS GAUGE 20" H2O 8DIP
Varastossa: 16