| Osa numero | 41580 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 6 Stud |
| Paksuus | 0.020" (0.51mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.290" (7.37mm) |
| Kokonaispituus | 0.630" (16.00mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 20-24 AWG |
| Eristys | Non-Insulated |
| ominaisuudet | - |
| Väri | - |
| Yhteysmateriaali | Brass |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |