| Osa numero | 3VAQ8FS |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Suodatintyyppi | Single Phase |
| kokoonpano | Three Stage |
| Jännite - Nimellinen DC | - |
| Jännite - Nimellisjännite AC | 250V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) | - |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta) | - |
| nykyinen | 3A |
| Taajuus - käyttö | 50/60Hz |
| Sovellukset | General Purpose |
| hyväksynnät | CSA, UR |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 40°C |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Lopetustyyli | IEC 320-C14, Wire Leads |
| induktanssi | - |
Valmistaja: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Kuvaus: BATTERY CHG 120VAC 6VDC @ 400MA
Varastossa: 0
Valmistaja: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Kuvaus: BATTERY CHG 120VAC 12VDC @ 300MA
Varastossa: 0