| Osa numero | 3DAFP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | Custom Connection |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Pins |
| Nykyinen - IEC | - |
| Jännite - IEC | - |
| Nykyinen - UL | 3A |
| Jännite - UL | 125VDC |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Sulake | No |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle |
| päättyminen | Solder |
| Vaihda ominaisuuksia | - |
| ominaisuudet | - |
| Sulakepidike, laatikko | - |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 30.48mm x 22.86mm |
| Paneelin paksuus | 0.031" ~ 0.068" (0.79mm ~ 1.73mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, UL, VDE |
Valmistaja: Grayhill Inc.
Kuvaus: DEVELOPMENT KIT, CONTAINS 3D50VT
Varastossa: 24
Valmistaja: Grayhill Inc.
Kuvaus: 5-INCH VEHICLE DISPLAY, 1 CAN PO
Varastossa: 7
Valmistaja: Grayhill Inc.
Kuvaus: 5-INCH VEHICLE DISPLAY, 2 CAN PO
Varastossa: 6
Valmistaja: Grayhill Inc.
Kuvaus: 5-INCH VEHICLE DISPLAY, 2 CAN PO
Varastossa: 4
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH JOYSTICK BALL 10A 250V
Varastossa: 0
Valmistaja: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH JOYSTICK BALL 10A 250V
Varastossa: 0