| Osa numero | 34149 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 10 Stud |
| Paksuus | 0.031" (0.79mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.312" (7.92mm) |
| Kokonaispituus | 0.856" (21.74mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | Red |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 34POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 34POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 34POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 34POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0