| Osa numero | 33722 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 10 Stud |
| Paksuus | 0.048" (1.22mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.343" (8.71mm) |
| Kokonaispituus | 0.989" (25.12mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Eristys | Non-Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | - |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4" X 44'
Varastossa: 78
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4" X 20'
Varastossa: 399
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE SUPER 33+VINYL 3/4"X66'
Varastossa: 3052
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 1" X 36YD
Varastossa: 18
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4" X 52'
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 1.5"X36YD
Varastossa: 0
Valmistaja: 3M
Kuvaus: TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4"X36YD
Varastossa: 0