| Osa numero | 326005 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Rectangular Tongue |
| Stud / Tab Size | 1/2 Stud |
| Terminaalityyli | Single Stud Hole |
| Tab paksuus | 0.180" (4.57mm) |
| Kokonaispituus | 2.890" (73.41mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 1.610" (40.89mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp, Barrel |
| Wire Gauge | 400 MCM (kcmil) |
| Eristys | Non-Insulated |
| ominaisuudet | - |
| Väri | - |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0