| Osa numero | 323167 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 5/16 Stud |
| Paksuus | 0.048" (1.22mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.562" (14.27mm) |
| Kokonaispituus | 1.074" (27.28mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Eristys | Non-Insulated |
| ominaisuudet | Brazed Seam, High Temperature, Serrated Termination |
| Väri | - |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Nickel |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0