| Osa numero | 322157 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 1/4 Stud |
| Paksuus | 0.057" (1.45mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.675" (17.15mm) |
| Kokonaispituus | 2.112" (53.64mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 2 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | Red |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0