| Osa numero | 320554 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Päätetyyppi | Circular |
| Stud / Tab Size | 8 Stud |
| Paksuus | 0.031" (0.79mm) |
| Leveys - Ulompi reunat | 0.281" (7.14mm) |
| Kokonaispituus | 0.797" (20.24mm) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| päättyminen | Crimp |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Eristys | Insulated |
| ominaisuudet | Serrated Termination |
| Väri | Red |
| Yhteysmateriaali | Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 32POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0