| Osa numero | 2SWK132AL101 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Kytkintoiminto | Off-On |
| Yhteystietojen ajoitus | Non-Shorting (BBM) |
| Nykyinen arvostelu | 1A (AC) |
| Jännitearvot - AC | 120V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Flat Key |
| Tärkeimmät irrotettavat asemat | All |
| Kulma kulma | 90° |
| Yhteysmateriaali | Silver (Ag) |
| Yhteyden lopettaminen | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Lopetustyyli | Screw Terminal |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 19.20mm Dia |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Kuvaus: SWITCH KEYLOCK 2POS SPST 1A 120V
Varastossa: 89
Valmistaja: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Kuvaus: SWITCH KEYLOCK 2POS SPST 1A 120V
Varastossa: 400
Valmistaja: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Kuvaus: SWITCH KEYLOCK 2POS SPST 1A 120V
Varastossa: 24