| Osa numero | 2M09DSM |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Prosessin sivukytkentä | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Ohjauspuolen liitäntä | D-Sub, Male |
| Ohjaussivukaapelin pidike | Jackscrew Socket |
| Paikat / napa | 9 |
| ominaisuudet | - |
| Jännite - Nimellisjännite | 300V |
| Nykyinen arvio (per yhteyshenkilö) | 10A |
| Käyttölämpötila | 120°C |
| Pituus | 1.500" (38.10mm) |
| Leveys | 2.750" (69.85mm) |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |