| Osa numero | 2154159-3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | LED Module |
| Väri | White, Warm |
| CCT (K) | 3000K |
| Aallonpituus | - |
| kokoonpano | Round, Plug and Play |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | - |
| Nykyinen - Testi | 2.1A |
| Lämpötila - Testi | - |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | - |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | - |
| Nykyinen - Max | 3A |
| CRI (värintoistoindeksi) | - |
| Katselukulma | - |
| ominaisuudet | - |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus | - |
| Valoa lähettävä pinta (LES) | - |
| Linssityyppi | - |
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
Varastossa: 0