| Osa numero | 2000896 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Paineen tyyppi | Vented Gauge |
| Käyttöpaine | 250 PSI (1723.69 kPa) |
| Tulostyyppi | Analog Voltage |
| ulostulo | 1 V ~ 5 V |
| tarkkuus | ±0.25% |
| Jännitteensyöttö | 10 V ~ 30 V |
| Portin koko | Male - 1/4" (6.35mm) NPT |
| Portti tyyli | Threaded |
| ominaisuudet | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Lopetustyyli | Cable 2' |
| Suurin paine | 500 PSI (3447.38 kPa) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 100°C |
| Pakkaus / kotelo | Cylinder |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A
Varastossa: 11812
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Varastossa: 100
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 15POS SMD R/A
Varastossa: 0