| Osa numero | 175506-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | - |
| Yhteystyyppi | Tab |
| Pitch - Mating | 0.098" (2.50mm) |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| peittänyt | Shrouded - 4 Wall |
| Sijoitusten määrä | 6 |
| Ladatut paikat | All |
| Rivien määrä | 1 |
| Riviväli - Mating | - |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Locking Ramp |
| Kontaktin pituus - Mating | - |
| Yhteyden pituus - Post | 0.146" (3.70mm) |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Eristyskorkeus | 0.453" (11.50mm) |
| Ota yhteys muotoon | Rectangular |
| Yhteys Maali - Mating | Tin |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Ota yhteys - Post | Tin |
| Yhteysmateriaali | Brass |
| Eristysmateriaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| ominaisuudet | Mounting Flange |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 105°C |
| Suojaus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Eristysväri | Black |
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: PT02E14-18P
Varastossa: 3825
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Varastossa: 2
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Varastossa: 17
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Varastossa: 0