| Osa numero | 15EF1F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades |
| Nykyinen - IEC | 15A |
| Jännite - IEC | 120/250VAC |
| Nykyinen - UL | 10A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Sulake | No |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| päättyminen | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | - |
| ominaisuudet | Front or Rear Side Mount |
| Sulakepidike, laatikko | - |
| Panel Cutout -mitat | Variable Size |
| Paneelin paksuus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | CSA, UL, VDE |
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA MV
Varastossa: 517
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR AMP 0-15PSIA
Varastossa: 15
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA 4V DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA DO DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA MV DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA MV
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA 4V DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA DO DUAL
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR 15PSIA 4V DUAL
Varastossa: 0