| Osa numero | 10ESK7M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Single Phase |
| kokoonpano | Single Stage |
| Jännite - Nimellinen DC | - |
| Jännite - Nimellisjännite AC | 250V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) | - |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta) | - |
| nykyinen | 10A |
| Taajuus - käyttö | 50/60Hz |
| Sovellukset | General Purpose |
| hyväksynnät | CSA, UR, VDE |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 40°C |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Lopetustyyli | IEC 320-C14, Quick Connect |
| induktanssi | 7.13mH |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A 8.25KVAC CYL
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 10A 15.5KVAC NONSTD
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 10A 15.5KVAC CYL
Varastossa: 0