| Osa numero | 1-178317-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Header |
| Yhteystyyppi | Tab |
| Pitch - Mating | 0.150" (3.81mm) |
| Tyyli | Board to Board or Cable |
| peittänyt | Shrouded - 4 Wall |
| Sijoitusten määrä | 8 |
| Ladatut paikat | All |
| Rivien määrä | 1 |
| Riviväli - Mating | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Detent Lock |
| Kontaktin pituus - Mating | - |
| Yhteyden pituus - Post | 0.150" (3.81mm) |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Eristyskorkeus | 0.850" (21.59mm) |
| Ota yhteys muotoon | Rectangular |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 15µin (0.38µm) |
| Ota yhteys - Post | Tin |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Eristysmateriaali | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| ominaisuudet | Board Lock |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Suojaus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | Black |
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: PLUG 2POS UNIVERSAL MATE-N-LOK
Varastossa: 8116
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CAP 2POS UNIVERSAL MATE-N-LOK
Varastossa: 3537
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 10P STANDARD TIMER HOUSING
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN SOCKET 20-22AWG GOLD CRIMP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN SOCKET 20-22AWG TIN CRIMP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN SOCKET 20-22AWG TIN CRIMP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: 187 FLAG FASTON REC
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN QC TAB 16-20AWG 0.110 CRIMP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN CARDEDGE HSG 2POS 0.197 NAT
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: CONN CARDEDGE HSG 6POS 0.197 NAT
Varastossa: 0