| Osa numero | ROX2SF2R2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 2.2 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 2W |
| Sävellys | Metal Oxide Film |
| ominaisuudet | Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety |
| Lämpötilan kerroin | ±350ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 100M OHM 4W 1% AXIAL
Varastossa: 89
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 200M OHM 3W 5% AXIAL
Varastossa: 79
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 200K OHM 2W 1% AXIAL
Varastossa: 414
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 1M OHM 2W 1% AXIAL
Varastossa: 299
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 500K OHM 3W 5% AXIAL
Varastossa: 164
Valmistaja: Vishay Dale
Kuvaus: RES 150K OHM 4W 1% AXIAL
Varastossa: 100