| Osa numero | VLS201612ET-R47N-CA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 470nH |
| Toleranssi | ±30% |
| Nykyinen arvostelu | 2A |
| Nykyinen - kylläisyys | 1.9A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 63 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 1MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.047" (1.20mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 1.53A 163 MOHM
Varastossa: 6000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 22UH 480MA 1.582 OHM
Varastossa: 4000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 240NH 3.08A 40 MOHM
Varastossa: 30000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15UH 540MA 1.258 OHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 1.74A 126 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 790MA 582 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 1.2A 253 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 710MA 732 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.14A 66 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 1A 365 MOHM SMD
Varastossa: 0