| Osa numero | SPM5030T-R75M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Metal |
| induktanssi | 750nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 11.3A |
| Nykyinen - kylläisyys | 9.7A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 9.35 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.205" L x 0.197" W (5.20mm x 5.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.118" (3.00mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.3A 390.5 MOHM
Varastossa: 1000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 4.1A 44 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 4.1A 44 MOHM SMD
Varastossa: 0